W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej

Wybierz sobie promocję!

Wybierz sobie promocję!

 

Liczysz, kalkulujesz, szukasz tego, co najbardziej się opłaca?

 

I dobrze!

 

U nas sam możesz zdecydować, z której promocji na kurs całoroczny chcesz skorzystać.

 

 
 

Aktualne promocje:

 

  • Dla oczytanych
  • Dla ekofilów
  • Zagadkowy rebus rabatowy
  • Kierunek: rabat!
  • Akcja kontynuacja
  • Razem raźniej
  • Dla tych, którzy mają apetyt na wiedzę

 

 

Szczegóły:

 

Zagadkowy rebus rabatowy – rozwiąż rebus, który znajdziesz na stronie LinguaCity lub na Facebooku, i podaj nam hasło przy zapisie na kurs. Jeśli będziesz jedną z dwóch pierwszych osób, przyznamy Ci rabat na kurs, którego dotyczy rebus!

 

Dla oczytanych – bywasz w bibliotekach? Wychyl nos zza książki i zerknij, czy gdzieś tam nie znajdziesz zakładki z kuponem rabatowym na kurs w LinguaCity. Odetnij kupon i pokaż go nam przy zapisie – przyznamy Ci 100 zł rabatu (dotyczy kursów w cenie od 700 zł).

 

Dla ekofilów – dbasz o środowisko i denerwują Cię ulotki rozdawane na każdym rogu? Proponujemy… recykling. Jeśli dostałeś na mieście ulotkę z kuponem rabatowym LinguaCity, przynieś ją do nas i pokaż przy zapisie na kurs: ulotkę oddamy na makulaturę, a Tobie przyznamy 100 zł rabatu dla ekofilów!

 

Kierunek: rabat! – jeśli dostałeś w naszym biurze kalendarzyk ze zniżką, za wybrany kurs w cenie od 600 zł zapłacisz 100 zł mniej.

 

Akcja kontynuacja – uczyłeś się już w LinguaCity i chcesz kontynuować naukę? Cieszymy się, że jesteś z nami! Kursy kontynuacyjne premiujemy rabatem: zachowujemy dla Ciebie stałą cenę.

 

Razem raźniej – jeśli polecisz naukę w naszej szkole kolejnej osobie, która zdecyduje się na kurs, obydwoje otrzymacie od nas po 5% zniżki.

 

Dla tych, którzy mają apetyt na wiedzę jeden kurs? A może chcesz więcej? Głodni wiedzy i językowych niuansów mają nasze pełne poparcie! Jeśli zapiszesz się na drugi język, tańszy kurs obejmiemy 10% zniżką.