W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej

Certyfikaty

 

certyfikaty

Od 2015 roku Centrum Obsługi Językowej LinguaCity ma uprawnienia Centrum Egzaminacyjnego SWEDEX.

 

Swedex to międzynarodowy egzamin potwierdzający znajomość języka szwedzkiego, przygotowany przez Folkuniversitetet (Uniwersytet Ludowy) w kooperacji z Komisją Europejską i Instytutem Szwedzkim, znany i honorowany w Szwecji i na całym świecie.

 

 

Egzamin Swedex pozwala zweryfikować wszystkie umiejętności językowe (mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie, znajomość gramatyki i słownictwa).


Certyfikat Swedex jest obiektywnym potwierdzeniem znajomości języka i cennym atutem w życiu zawodowym, zwłaszcza podczas ubiegania się o pracę w szwedzkich firmach i w międzynarodowych korporacjach.


W Centrum Języków Skandynawskich LinguaCity organizujemy egzaminy certyfikacyjne na poziomach B1 i B2 (wg kryteriów Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy). Proponujemy także trzymiesięczne kursy przygotowujące do egzaminu, prowadzone przez profesjonalnego lektora i certyfikowanego egzaminatora Swedex.


Najbliższe egzaminy Swedex w LinguaCity:

Sesja zimowa: 12.12.2015, rejestracja do 06.11.2015 r.


Najbliższa edycja kursu przygotowującego do egzaminu: październik - grudzień 2015 r.