W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej

Tłumaczenia

tłumaczenia

Wraz ze wzrostem częstotliwości kontaktów biznesowych i prywatnych z krajami Półwyspu Skandynawskiego rośnie zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe.

 

Biuro tłumaczeń LinguaCity specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych i pisemnych, zarówno przysięgłych, jak i zwykłych, z języków: norweskiego, szwedzkiego, duńskiego i fińskiego na język polski oraz z języka polskiego na wymienione języki skandynawskie.

 

 

 

Tłumaczymy m.in.:

  • dokumenty urzędowe: akty, świadectwa, dokumenty tożsamości, certyfikaty, zaświadczenia, pełnomocnictwa;
  • dokumenty firmowe, umowy i kontrakty, sprawozdania finansowe;
  • teksty medyczne;
  • dokumenty samochodowe;
  • instrukcje urządzeń;
  • strony internetowe.

 

 

Gwarantujemy pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Współpracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami, w tym z tłumaczami tekstów specjalistycznych, oraz z native speakerami.

 

Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową oraz konkurencyjne ceny.

 

Tłumaczenia realizujemy szybko i dokładnie, wszystkie przekazywane nam materiały traktujemy jako poufne.

 

Zapraszamy do przesyłania tekstów do darmowej wyceny.