W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej

Dlaczego my

LinguaCity

 

Nasze atuty:

 

  • Doskonale przygotowana kadra dydaktyczna: nasi współpracownicy to lektorzy z doświadczeniem w nauczaniu języków skandynawskich.
  • Wysoka jakość oferowanych zajęć, zarówno jeśli chodzi o aspekt merytoryczny, jak i organizacyjny: nigdy nie przekraczamy z góry ustalonej liczebności grup (gwarantujemy naukę w kilkuosobowym gronie), dbamy także o przyjazną atmosferę na zajęciach – stres i niepewność nie mają wstępu do LinguaCity.
  • Program kursu tworzymy w oparciu o nowoczesne materiały dydaktyczne i najlepsze podręczniki. Dostosowujemy metody nauczania do wieku i predyspozycji kursantów, a nad poziomem merytorycznym kursu czuwa zespół metodyczny. Korzystamy z platformy e-learningowej.
  • Od 2015 r. jako Centrum Egzaminacyjne Swedex umożliwiamy wszystkim chętnym przystąpienie do egzaminu w naszej siedzibie i uzyskanie międzynarodowego certyfikatu z języka szwedzkiego na poziomie B1 lub B2.
  • Oprócz regularnych zajęć proponujemy naszym kursantom udział w warsztatach językowo-kulturowych oraz indywidualne konsultacje z lektorem.
  • W LinguaCity oferujemy najlepszą jakość w rozsądnej cenie. Kursanci sami wybierają sposób płatności – skonstruowaliśmy elastyczny system ratalny. Jesteśmy fair: w razie konieczności rezygnacji z uczestnictwa w kursie zwracamy pieniądze za niewykorzystane zajęcia.

 

Jak Norwegowie, jesteśmy profesjonalni i sumienni – wystarczy zapytać naszych zadowolonych klientów.